Դեկտեմբերի 8-ին Gaomi Longde 110կՎ A3 աշտարակի քաղաքացիական համակարգումըհաղորդման գիծնախագիծը հաջողությամբ ավարտվեց՝ նշանավորելով գծի նախագծի 75 աշտարակների ավարտը և սահմանված նպատակի ժամկետից շուտ ավարտը։
Ծրագրի արագ իրականացումը և վաղաժամ շինարարությունն ապահովելու համար Gaomi էներգամատակարար ընկերությունը հավատարիմ է «համագործակցության և համատեղ շինարարության, փոխշահավետ և շահած շահի» սկզբունքին: Longde նախագծի համար կառավարությունը կազմակերպեց հատուկ համակարգող հանդիպում և տպագրեց և տարածեց հանդիպման արձանագրությունները՝ ստեղծելով եռակողմ համատեղ շինարարության և շահումի նոր իրավիճակ: Ընկերությունը բարեխղճորեն կատարեց իր տարածքային կառավարման պարտականությունները, լավ օգտագործեց Գաոմիի քաղաքապետարանի «հանդուրժողականության ընդունման» վկայագիրը կանաչ ալիքը վարելու համար և նախօրոք կատարեց 8 նախագծերի նախնական ձևակերպումները:
Ծրագրի սկզբնական փուլում հավաստագրերի ավարտման մակարդակը կազմել է 100%: Հավատարիմ մնալով «կենտրոնանալ կոշտ խնդիրների լուծման վրա, արագացնելով և առաջինի համար մրցակցելով» սկզբունքին, քանի որ նախագիծն անցնում է քաղաքային տարածքի կենտրոնական հատվածով, և որոշ հիմքերի շինարարություն ծրագրի հետագա փուլում աննախադեպ դժվարությունների է հանդիպում. ընկերությունը, որպես հանրային կառավարման ստորաբաժանում, արագ ստեղծեց էլեկտրացանցերի կառուցման շտաբ, ստեղծեց կուսակցության անդամների հարձակման թիմ և նշանակեց հատուկ անձնակազմ՝ տեղական կուսակցության կոմիտեի հետ համագործակցելու համար։ ողջ գործընթացում ապավինել Քաղաքացիական գործերին և գիշեր-ցերեկ հաղթահարել քաղաքացիական դժվարությունները, տեղում շինարարության ամուր երաշխիք՝ առանց դիմադրության։ Ծրագրի սահուն առաջընթացը ոչ միայն քաղաքների և շրջանների ինտեգրման և արդյունավետ համագործակցության պատասխանատվությունն է, այլ նաև պետական ձեռնարկությունների համագործակցության և շահեկան համագործակցության ամբողջական մարմնավորումը: